ШОФЬОР-ДОСТАВЧИК

Full Time
  • Post Date: December 5, 2019
  • Career Level Others
  • Experience Fresh
  • INDUSTRY Supply chain & Logistic
  • Qualification Diploma

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш клиент, търсим да назначим мотивиран профвсионалист на позиция:

ИЗИСКВАНИЯ:

• Средно образование;
• Шофьорска книжка категория “B”;
• Добри способности да работи с цифри и документи;
• Лоялност и честност;
• Добри Комуникативни умения;
• Умения за работа в екип;
• Желание за придобиване на нови знания и професионално развитие;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Доставка на стоката до клиентите;
• Отговаряте за стоката, поверените Ви материални активи, за документите и за плащанията;
• Запазване целостта и качеството на доставяните стоки;
• Обслужване на документалната част по предаване на стоките;
• Товарене – разтоварване, вътрескладово движение според процедурите.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Отлични работни условия;
• Трудов договор с атрактивно възнаграждение.
• Допълнителни социални придобивки – ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване

Договорите се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД.