ШИВАЧ / ШИВАЧКА НА 8ч./4ч.

Full Time Part Time
  • Post Date: January 18, 2021
  • Apply Before: March 31, 2021
  • Career Level Others

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш корпоративен клиент – международна производствена компания търсим да назначим:

ШИВАЧ / ШИВАЧКА НА 8ч. / 4ч.

Отговорности:
– Изпълнявате зададените поръчки от преките ръководители в производството
– Работите на различни видове машини
– Работа в екип
– Осигурявате качество и бързина при изпълнение на поръчките

Изисквания:
– Предишен опит на подобна позиция минимум 5 години
– Отговорност, сръчност и лоялност
– Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове
– Бързина и качество при работа

Компанията предлага:
– Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша
– Ваучери за храна
– Бонуси на месечна база
– Възможност за работа на смени – 8 ч. / съботно-неделни смени 4 ч.
– Осигурен транспорт от и до работното място.
– Отлични работни условия
– Въвеждащо обучение и възможност за развитие.
– Работа в модерно оборудвана производствена база
– Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД.

Лиценз № 235/08.02.2018 г