ФАКТУРИСТ

Full Time
  • Post Date: November 20, 2019
  • Apply Before: May 20, 2020
  • Experience Fresh

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш клиент, търсим да назначим мотивиран профвсионалист на позиция:

ФАКТУРИСТ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Изготвяне на документи за материални движения
• Въвеждане на данни за входяща и изходяща стока от складовата база
• Комуникация и коордиране на заявки с клиенти
• Изготвяне на специфични справки и отчети

ИЗИСКВАНИЯ:

• Организираност;
• Добра компютърна грамотност
• Отговорност, коректност, експедитивност;
• Сериозно отношение към поставените задачи;
• Умение за работа в натоварена работна среда;
• Умение за работа в екип.
• Възможност за работа на смени

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша;
• Допълнителен социален пакет;
• Отлични работни условия;
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие.
• Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова база;
• Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества;

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Лиценз № 235/08.02.2018 г