EX VAN ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Full Time
  • Post Date: November 24, 2021
  • Apply Before: December 24, 2021
  • INDUSTRY Sales
Job Description

DEKRA

Arbeit Group е е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш партньор – стартираща компания с уникално производство за Европа, силна визия, иновативен подход и установени цели, търсим да назначим целеустремен и ориентиран към резултатите професионалист на позиция:

Основни отговорности:

  • Отговаря за разширяването поддържането на мрежата от клиенти;
  • Активно работи за увеличаването на продажбите на стоките и постигането на търговските цели на компанията;
  • Изгражда и поддържа дългосрочни взаимоотношения с клиентите;
  • Изпълнява и отговаря за постигане на планираните продажби и стратегически цели;
  • Оформя и подписва документи и формуляри, свързани с дейността.

Основни изисквания:

  • Предишен професионален опит в областта;
  • Владеене на добро ниво на английски език;
  • Комуникативност и презентационни умения;
  • Високо ниво на самоконтрол и дисциплина;
  • Ориентация към високи резултати и доходи;
  • Мотивация за учене и развитие;
  • Валидна шофьорска книжка и готовност за активни пътувания.

Компанията предлага:

  • Отлични условия на работа във динамична среда с млад и амбициозен екип;
  • Атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати, мотивираща бонусна система за стимулиране на продажбите;
  • Реална възможност за лична изява и развитие;
  • Осигуряване върху реалното заплащане;
  • Изключително отношение и иновативен подход към персонала от висш мениджмънт;
  • Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие във стартираща компания и да се реализирате в успешен бизнес модел, моля изпратете ни Вашата автобиография.

Лиценз № 235/08.02.2018 г.