ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА

Full Time
  • Post Date: October 11, 2021
  • Apply Before: November 11, 2021
  • Experience 1 Year +
  • INDUSTRY Engineering

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш партньор – стартираща компания с уникално производство за Европа, силна визия, иновативен подход и установени цели, търсим да назначим амбицирани професионалисти на позиция:

Основни отговорности:
• Осигурява ефективна работа на ново производствено оборудване;
• Извършва техническо обслужване, периодични прегледи и начална диагностика;
• Настройва и калибрира оборудването според оптималните изисквания;
• Участва в инсталирането на нови машини при откриване на нови производствени линии;
• Установява и анализира причините за неизправност на производственото оборудване;
• Проактивно взема мерки за предотвратяване на бъдещи проблеми.

Основни изисквания:
• Висше или средно техническо образование;
• Предишен професионален опит в областта;
• Добри познания в областта на електротехниката, електрониката, механиката и пневматиката;
• Способност за разбиране и четене на техническа документация;
• Теоретични и/или практически познания за работа с Програмируеми логически контролери (PLC)
• Добра компютърна грамотност;
• Мотивация за учене и развитие;
• Добри междуличностни и комуникативни умения;
• Владеене на английски език ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
• Отлични условия на работа във високотехнологично производство;
• Мотивиращо заплащане;
• Обучение от най-добрите специалисти в областта;
• Изключително отношение и иновативен подход към персонала от висш мениджмънт;
• Едносменен режим на работа;
• Петдневна работна седмица – от понеделник до петък;
• Работно място в рамките на града;
• Работа с високотехнологично, ново оборудване;
• Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие;
• Възможност да бъдете част от стартираща компания и да се реализирате в успешен бизнес модел.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие във високотехнолочгично, модернизирано производство с ново оборудване, моля изпратете ни Вашата автобиография.

Лиценз № 235/08.02.2018 г