Стажант в адвокатска кантора

Internship
  • Post Date: April 17, 2019
  • Apply Before: April 10, 2020
  • Career Level Student
  • Experience Fresh
  • INDUSTRY Law
DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш клиент, реномирана адвокатска кантора, работеща в сферата на търговското и данъчно право, търсим отговорни и комуникативни стажанти, студенти с желание за работа и развитие в посочената област. Избраният кандидат ще бъде въведен в естеството на работата и стила на кантората, за да подпомага дейността на адвокатите.

ИЗИСКВАНИЯ:

– Студенти – III – курс на обучение
– Отлично владеене на английски език
– Отлична компютърна грамотност
– Умения за анализ и намиране решение на конкретни казуси
– Комуникативност, инициативност и желание за развитие
– Умения за работа в екип и при динамични условия, изпълнение на поставени задачи в срок

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Оказване на правно съдействие при:

– извършване на справки по текущите дела на кантората и депозиране и получаване на документи в и от съответните инстанции и изготвяне на документи.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

– Възможност за развитие в реномирана адвокатска кантора
– Мотивиращо възнаграждение
– Високи стандарти, мотивираща среда и работа в млад и енергичен екип от професионалисти

Предишен опит на подобна позиция не е задължителен.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография.

Лиценз 2450/08.02.2018