СПЕДИТОР

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Full Time
  • Post Date: June 13, 2022
  • Experience 1 Year +

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш корпоративен партньор – динамично развиваща се логистична компания, във връзка с разширяване на екипа, търсим да назначим:

СПЕДИТОР

Основни задължения:

Изграждане и поддържане на дългосрочни взаимоотношения с бизнес клиенти;
Договаряне на цените и условията на транспорт с превозвачите;
Организиране и управление транспорта на товарите, заявени от клиенти;
Проследяване на движението на пратките и поддържане на контакти с клиенти, превозвачи и партньори;
Отразяване на необходимата информация в софтуерна програма;
Отговаря за водене на необходимата документация и отчетност на осъществените превози на товари.

Основни умения:

Средно или висше образование;
Минимум 1 година опит на спедиторска позиция;
Добро ниво на владеене на английски език;
Много добри комуникационни умения;
Способност за планиране и организиране на работата;
Аналитичност и добра компютърна грамотност – MS Office.

Нашата оферта:

Работа в успешна и утвърдена компания, с възможност за кариерно и личностно развитие;
Добро заплащане;
Въвеждащо обучение и възможност за кариерно развитие в бързо развиваща се
компания;
Динамична и интересна работа, изпълнена с положителни емоции;
Професионална работна среда;

Понеделник – Петък, от 09:00 до 18:00.

Високо оценяваме Вашия интерес към компанията и очакваме да получим Вашата автобиография.
Станете част от нашия професионален екип!

Лиценз № 2450/08.02.201

За повече информация:

Виктория Ангелова
Mobile: +359 877 443 743

victoria.angelova@dekra.com