СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ/ СКЛАДОВ РАБОТНИК

Full Time
  • Post Date: October 1, 2018
  • Apply Before: October 1, 2020
  • INDUSTRY Supply chain & Logistic
Job Description

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ

ИЗИСКВАНИЯ:
– Завършено средно образование;
– Работа с MS Office;
– Базови знания по английски език;
– Умение за работа в екип, добри комуникационни умения;
– Дисциплиниран, организиран и надежден човек;
/работа със складова програма е предимство/;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
– Подреждане и съхраняване на получените материали и контролиране тяхното отпускане или изпращане към клиента;
– Заприхождаване на материали в ERP система;
– Работа със скенер устройство, спазвайки съответните изисквания и процедури;
– Работа с електрическа количка с цел зареждане на склада в производството;
– Спазване на правилата и инструкциите за здравословни и безопасни условия на труд;
– Работа на смени.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
– Отлични работни условия;
– Осигурен транспорт;
– Допълнително здравно осигуряване;
– Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества;
– Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова база;
– Трудов договор с атрактивно възнаграждение;
– Допълнителен социален пакет;
– Въвеждащо обучение и възможност за развитие.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Лиценз № 235/08.02.2018 г