СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ ЗА ЛОГИСТИЧЕН ЦЕНТЪР

Full Time
  • Post Date: December 20, 2019
  • Apply Before: May 20, 2020
  • Experience Fresh
  • INDUSTRY Supply chain & Logistic
  • Qualification Diploma

За наш корпоративен клиент – международна логистична компания търсим да назначим:

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ

Отговорности:

– Приемане на заявки и подготвяне на поръчките;
– Работа с баркод четци и складова програма;
– Извършване на физическа проверка на складовата наличност;
– Товарене, разтоварване, вътре-складово движение според процедурите на фирмата;

Изисквания:

– Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство;
– Отговорност, сръчност и лоялност;
– Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
– Бързина и качество при работа;
– Валидна шофьорка книжка;
– Възможност за работа на смени;

Компанията предлага:

– Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша;
– Допълнителен социален пакет;
– Отлични работни условия;
– Въвеждащо обучение и възможност за развитие.
– Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова база;
– Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества;

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Лиценз № 235/08.02.2018 г