РЕГИОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, СЕКТОР СТРОИТЕЛСТВО

Full Time
  • Post Date: July 10, 2020
  • Apply Before: December 12, 2020

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш корпоративен клиент, международна компания, търсим да назначим мотивиран професионалист на позиция:

РЕГИОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ:

Основни задължения и отговорности:
• Поддържа и развива търговските взаимоотношения с клиентите и дистрибуторите на компанията;
• Идентифицира и предлага възможности за разширяване на дистрибуторската мрежа;
• Работи в тясно сътрудничество с участниците в строителния процес с цел повишаване на продажбите на компанията;
• Предоставя техническа помощ, обучение и консултиране на клиентите в процеса на строителството;
• Организира и провежда презентации и продуктови обучения пред строителни фирми, проектанти и учебни заведения;
• Организира участието и представя компанията на регионални търговски изложения;
• Изготвя периодични отчети;

Изисквания за заемане на длъжността:
• Средно или висше образование със строителна специалност – основно предимство;
• Опит в продажбата на строителни материали – предимство;
• Познаване на пазара в региона и участниците в строителния процес – предимство;
• Отлични комуникативни и презентационни способности;
• Компютърна грамотност – MS Office, Internet;
• Шофьорска книжка и готовност за интензивно пътуване;

Компанията предлага:
• Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша;
• Бонуси на тримесечие на база постигнати резултати;
• Допълнителен социален пакет;
• Отлични работни условия;
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие;

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално

Лиценз № 2450 /08.02.2018 г.