ОФИС МЕНИДЖЪР

Full Time
  • Post Date: November 24, 2021
  • Apply Before: December 24, 2021
  • INDUSTRY Sales

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.
За наш партньор – стартираща компания с уникално производство за Европа, силна визия, иновативен подход и установени цели, търсим да назначим отговорен професионалист на позиция:

Основни отговорности:

  • Координира задачите поставени от мениджмънта към други служители във фирмата;
  • Подпомага мениджърите при изпълнение на ежедневните им задачи;
  • Извършва търговска кореспонденция с контрагенти от страната и чужбина;
  • Поддържат връзки с клиенти, доставчици и служители и следи за тяхното изпълнение;
  • Следи за правилното протичане спомагателните процеси във фирмата;
  • Съхранява и поддържа актуални административните документи на компанията;
  • Подготвяне на договори, оферти, презентации и други;
  • Извършване на други административни задачи.

Основни изисквания:

  • Висше образование;
  • Отлично владеене на англйски език
  • Много добри компютърни умения;
  • Много добра организация при работа с офис документация;
  • Познания в областта на бизнес етикета и воденето на официална комуникация, отлични комуникативни умения;
  • Инициативност, гъвкавост и умение за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Отлични условия на работа във динамична среда с млад и амбициозен екип;
  • Атрактивно възнаграждение;
  • Реална възможност за лична изява и развитие;
  • Осигуряване върху реалното заплащане;
  • Изключително отношение и иновативен подход към персонала от висш мениджмънт;
  • Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие във стартираща компания и да се реализирате в успешен бизнес модел, моля изпратете ни Вашата автобиография.

Лиценз № 235/08.02.2018 г.