ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ – ОПАКОВАНЕ

Full Time
  • Post Date: June 6, 2022
  • Apply Before: July 7, 2022

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш доверен партньор –  ППС МАНУФАКЧЪРИНГ АД, стартъп компания, която е единствен производител в Европа на нитрилни ръкавици за здравеопазването и хранително-вкусовата промишленост, търсим да назначим отговорни служители, които имат желание да се учат и развиват заедно с тях на позиция:

Какви ще бъдат Вашите отговорности:

  • Изпълнява ръчни операции в седнало положение на напълно автоматизирана поточна линия;
  • Опаковане и преопаковане на готовата продукция в кутии и кашони, според зададените указания;
  • Проследяване на качеството на произвежданите продукти, според технологичните изисквания;
  • Отговаряне за правилното етикетиране и подреждане на произведената продукция;
  • Поддържане и следене на наличности от нужните консумативи от материали за опаковане.

Какво търсим:

  • Умения за работа в екип и добри личностни качества;
  • Наблюдателност, сръчност и отговорност към работата;
  • Предишен опит в областта, ще се счита за предимство, но не е задължителен;
  • Готовност за работа на трисменен режим.

Какво предлагаме:

  • Възможност за работа в бързоразвиваща се компания, като един от първите 20 служителя;
  • Удобна локация – работно място в гр. Пловдив;
  • Прозрачност и коректност в трудовите отношения;
  • Изключително отношение и иновативен подход към персонала от ръководителите на отдели;
  • Въвеждащо обучение, което ще осигури максимални резултати;
  • Разнообразие в работния процес и отлична атмосфера;
  • Работа в екип, в които се ценят човешките качества;
  • Стриктно спазване на стандартите и нормативните изисквания по отношение на здравословни и безопасни условия на труд.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и имате желание да станете част от семейството на ППС МАНУФАКЧЪРИНГ АД, моля кандидатствайте с актуална автобиография и снимка.

За повече информация можете да се свържете с нас на тел. 0877 443 743; 0876 024 647; 0877 443 591.

Лиценз № 2450 /08.02.2018 г

За повече информация:

Виктория Ангелова
Mobile: +359 877 443 743

victoria.angelova@dekra.com