МЪРЧАНДАЙЗЕР

Full Time
  • Post Date: April 17, 2019
  • Apply Before: April 19, 2020
  • Career Level Others
  • Experience Fresh
  • INDUSTRY Sales
  • Qualification Diploma

Българският офис на DEKRA Arbeit Group, една от най-големите немски компании за персонал, търсим да назначим за наш клиент:

Изисквания:
– добри комуникативни и организационни умения;
– добра компютърна грамотност (интернет, MS Office);
– умения за работа в екип;
– владеене на английски език – ще се счита за предимство.

Задължения:
– подреждане на продуктите, според утвърдените стандарти и указания;
– осигуряване на наличността и разнообразието на артикулите в дадените обекти;
– поддържане на добрия търговски вид на продуктите.

Ние предлагаме:
– отлични работни условия;
– работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества;
-трудов договор с атрактивно възнаграждение + бонус, който е процентно обвързан с дейността на служителя;
– допълнителен социален пакет;
– въвеждащо обучение и възможност за професионално развитие;
– работа в млад и амбициозен екип.

Очакваме Вашата кандидатура.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз № 235/08.02.2018 г.