КОНСУЛТАНТ ТУРИСТИЧЕСКИ УСЛУГИ

Full Time
  • Post Date: January 4, 2019
  • INDUSTRY Tourism

За наш клиент търсим консултант за езикови ваканции и курсове в чужбина.

Изисквания:
– oпит като организатор на туристическа дейност е предимство;
– владеене на английски език – говоримо и писмено; втори чужд език е предимство;
– висока езикова грамотност – правопис и пунктуация;
– отлична компютърна грамотност (интернет, MS Office);
– умения както за работа в екип, така и с клиенти.

Задължения:
– комуникация с контрагенти на фирмата в страната и чужбина;
– създаване на трайни партньорски взаимоотношения;
– изготвяне, оформяне и промотиране на туристически пакети;
– работа с клиенти по продажба на индивидуални и общи туристически пътувания;
– оформяне на документи необходими за пътуване;
– отчетност на извършената работа;

Предлагаме:
– постоянна работа с трудов договор;
– твърдо възнаграждение + бонус, който е процентно обвързан с дейността на служителя;
– възможности за професионално развитие и реализация;
– работа в млад и амбициозен екип от специалисти в областта на туризма;

Лиценз № 2450 /08.02.2018 г.