Зареждачи в производство – Редовна смяна

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Full Time
  • Post Date: November 21, 2023

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни немски компании за персонал с над 120 офиса в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За нашия нов партньор фирма ТЕД БЕД ЕАД, която е водещ регионален производител на матраци, търсим да назначим:

ЗАРЕЖДАЧИ
редовна смяна
(двулицеви матраци)
месторабота: гр. Пловдив
Отговорности:
  • Зарежда матрачния пакет с прошивка и борд или калъф и го подготвя за затваряне;
  • Поставя съответните шапки и етикети върху излизащия от машина Ламит заготвен матрак;
  • Проверява дали готовия пакет отговаря на изисквания за качество и го поставя върху транспортната лента;
  • Следи за несъответствия и ги докладва на прекия ръководител.
Изисквания:
  • Основно или средно образование;
  • Преходен опит в производство ще се счита за предимство;
  • Бързо и качествено изпълнява поставените задачи;
  • Спазва технологичните изисквания и инструкции и правилата за безопасност;
  • Поддържа работното си място чисто и в изправност.
Компанията предлага:
  • Трудов договор изцяло съобразен с българското законодателство;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна субсидия за хранене в столовата за завода;
  • Осигурен транспорт от/до Пловдив, Пазарджик, Мало Конаре, Стамболийски и Цалапица;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Въвеждащо фирмено обучение;
  • Отлични работни условия в модерно оборудвана производствена база.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас,  моля изпратете Вашата автобиография на
e-mail: victoria.angelova@dekra.com

За повече информация:

Виктория Ангелова
Mobile: +359 877 44 3743

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбaйт България ЕООД.

Лиценз № 426/24.01.2023 г