ВОДАЧ НА ВИСОКОПОВДИГАЧ

  • Post Date: January 16, 2020
  • Apply Before: May 31, 2020
  • Experience 1 Year +
  • INDUSTRY Supply chain & Logistic
  • Qualification Diploma

За наш клиент, търсим да назначим, мотивиран професионалист на позиция:

Отговорности:
– Извършва товаро-разтоварни операции;
– Подреждане и поддържане на стоките в склада;
– Носи отговорност за запазване на добрия вид на стоките;
– Отговаря за правилната експлатация на поверената му складова техника;
– Проверява изправността на кормилното управление, спирачките, хидравличната система и звуковите сигнали;
– Спавза процедурите по ЗБУТ;
– Участва и в други спомагателни дейност;

Изисквания:
– Желание за развитие в сферата на логистиката и спедицията;
– Предишен опит на подобна позиция – минимум 1 година;
– Свидетелство за управление на кари, електрокари, високоповдигачи;
– Завършено средно образование;
– Възможност за работа 2 / 2

Компанията предлага:
– Трудов договор с едно от най-високите възнаграждения в бранша;
– Отлични работни условия;
– Въвеждащо обучение и възможност за развитие.
– Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова база;
– Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества;

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Трудовите договори се сключват с ДЕКРА Арбейт България ЕООД.

Лиценз № 235/08.02.2018 г