БРИГАДИР/ ОТГОВОРНИК НА СТРОИТЕЛЕН ОБЕКТ във ФРАНЦИЯ

Full Time
  • Post Date: February 20, 2019
  • Career Level Expert
  • Experience 3 Years +
  • INDUSTRY Engineering
  • Qualification Diploma

За наш клиент, специализиран в строителни дейности от 20 години, търсим да назначим:

БРИГАДИР/ ОТГОВОРНИК НА СТРОИТЕЛЕН ОБЕКТ

в Париж, Франция

Отговорности:

• Осъществява непосредственото оперативно ръководство на екип от 10-12 души на строителния обект;
• Детайлно познава техническата документация за обекта;
• Контролира спазването на технологичната последователност на строителните процеси;
• Участва в работата на зидарите- замазки и изливане на бетон;
• Използва теодолит;

Изисквания:

• Висше техническо образование (строителен инженер) или средно специално;
• Професионален опит на подобна позиция в строителството– минимум 3 години;
• Отлични познания при разчитане на строителна и проектна документация;
• Много добри организационни, ръководни и комуникационни умения;
• Мотивация и желание за работа в екип;
• Основни познания по английски език;

Ще се разглеждат с предимство кандидати, които имат екип от: арматуристи, кофражисти и зидари.

Ние предлагаме:

• Транспортните разходи до Франция се поемат от компанията;
• Допълнителни бонуси;
• Осигуряване според френското законодателство;
• Постоянен трудов договор с 3-6 месеца изпитателен срок;
• 39 часова работна седмица;
• Осигурена квартира и всекидневен транспорт до работното място;

Без такси и комисионни.

Ако възможността, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и предвид изискванията на GDPR.

Лиценз № 2451 /08.02.2018 г.