АСИСТЕНТ ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР

Full Time
  • Post Date: July 28, 2021
  • Apply Before: October 27, 2021

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш партньор – лидер в областта на високотехнологичното производство, търсим да назначим, oтговорен и проактивен професионалист на позиция:

Основни задължения:
• Асистира на продуктовите мениджъри за подготовката на нови продукти за включване в иновационната програма на фирмата;
• Поддържа тесни взаимоотношения с R&D и отдел „Продажби“
• Асистира в подготовката на маркетингови задания под надзора на продуктовите мениджъри;
• Участва и подпомага продуктовите мениджъри в изготвянето на доклади и анализи;
• Участва в изготвянето на рекламни и обучителни материали, инструкции за експлоатация на продуктите и техните елементи;
• Участва в изготвянето на документацията на изделията.

Изисквания към кандидатите:
• Висше икономическо или техническо образование;
• Много добро владеене на английски език;
• Притежава афинитет към технологиите;
• Отлична компютърна грамотност;
• Отлични комуникационни и презентаторски умения;
• Умения за работа в екип;
• Креативност, енергичност и умение за работа в динамична среда.

Компанията предлага:
• Мотивиращо възнаграждение;
• Допълнително възнаграждение според постигнатите резултати;
• Великденски и Коледен бонус;
• Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията;
• Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи;
• Организирани социални мероприятия и тиймбилдинги;
• Възможност за гъвкаво работно време.

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Лиценз № 235/08.02.2018 г