АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ

Full Time
  • Post Date: April 17, 2019
  • Apply Before: April 8, 2020
  • Career Level Expert
  • INDUSTRY Education
  • Qualification Diploma
Job Description

За наш клиент търсим да назначим административен асистент

Изисквания:
– владеене на английски език – говоримо и писмено;
– владеене на руски език – ще се счита за предимство;
– висока езикова грамотност – правопис и пунктуация;
– отлична компютърна грамотност (интернет, MS Office);
– умения както за работа в екип, така и с клиенти.

Задължения:
– международна кореспонденция;
– създаване на трайни партньорски взаимоотношения;
– оформяне на документи;
– отчетност на извършената работа.

Предлагаме:
– постоянна работа с трудов договор;
– твърдо възнаграждение + бонус, който е процентно обвързан с дейността на служителя;
– възможности за професионално развитие и реализация;
– работа в млад и амбициозен екип;
– много добра локация в центъра на София до метростанция Сердика.

Очакваме Вашата кандидатура.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз № 2450 /08.02.2018 г.